parametry produktu
| Model | MECC-125/241 |
| DC Parametry | |
| Maksymalna moc układu fotowoltaicznego | 250 kWp |
| Maks. napięcie wejściowe PV | 1000V |
| Nominalne napięcie wejściowe | 600V |
| Zakres napięcia MPPT | 150-950 V |
| Maks. prąd fotowoltaiczny | 10*42A |
| Maksymalny prąd zwarciowy | 10*60A |
| Liczba MPPT/ciągów na MPPT | 10/2 |
| AC Parametry | |
| Znamionowa moc wyjściowa | 125 kW |
| Maksymalna moc pozorna | 125 kVA |
| Nominalne napięcie prądu przemiennego | 3W+N+PE, 220V/380V 230V/400V |
| Nominalna częstotliwość prądu przemiennego | 50 Hz/60 Hz |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 180 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 190 A |
| Regulowany zakres współczynnika mocy | > 0,99 (0,8 opóźnionego do 0,8 wyprzedzającego) |
| Szczytowa moc pozorna wyjściowa (2 s) | 80 kVA |
| THDi (moc znamionowa) | <3% |
| Bateria Parametry | |
| Typ baterii | LiFePO4 |
| Pojemność znamionowa | 314 Ach |
| Znamionowe napięcie akumulatora | 768V |
| Energia znamionowa | 241 kWh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 157A |
| System Parametry | |
| Głębokość rozładowania | 90% |
| Temperatura pracy | -25 stopni do+55 stopnia |
| Wilgotność robocza | 0%-95% (bez kondensacji) |
| Wysokość operacyjna | 2000m |
| Komunikacja | RS485/Wi-Fi/Ethernet/CAN |
| Tryb kontroli temperatury | Inteligentne chłodzenie powietrzem |
| Hałas | <70dB |
| Ochrona przed wnikaniem | Szafka:IP55;Inwerter:IP66 |
| Wymiar (szer.*wys.*gł.) | Mniejsze lub równe 1626*2175*1245 mm |
| Waga | Mniejsza lub równa 2500 kg |
Schemat okablowania scenariusza użycia
Ogólna aplikacja z siecią i fotowoltaiką

Zastosowanie z siecią, fotowoltaiką i generatorem

Praca z istniejącymi falownikami fotowoltaicznymi bez sieci

Wniosek o stację ładowania pojazdów elektrycznych





















