Opis produktów
Zestaw akumulatorów LFP 12V 24V
- Wysoka wydajność rozładowania:wyższą wydajność niż akumulatory litowo-jonowe
Parametr produktów
| Napięcie nominalne | 12V/24V |
| Pojemność nominalna | 100Ah 200Ah |
| Życie cyklowe | >3000 cykli @ 1C 100% DOD |
| Efektywność ładowania | 100% @0.5C |
| Wydajność rozładowania | 96~99% @1C |
| Napięcie ładowania | 14.6±0.2V |
| Prąd ładowania | 60A |
| Maks. Prąd ładowania | 120A |
| Napięcie odcięcia ładowania | 15.6±0.2V |
| Prąd ciągły | 100A |
| Klasa IP | Stopień ochrony IP65 |

Charakterystyka produktów
Szczegóły wyglądu baterii
Aby ułatwić transport, firma keheng zaprojektowała uchwyt. Gdy zachodzi potrzeba wykonania samodzielnej produkcji, akumulator LFP można zdemontować i opcjonalnie zamontować wskaźniki naładowania akumulatora oraz różnego rodzaju wtyczki czy interfejsy komunikacyjne.
























W miarę jak świat zmierza w kierunku bardziej ekologicznych rozwiązań energetycznych, fabryki energii słonecznej odgrywają kluczową rolę w zmniejszaniu śladu węglowego. Przekształcając promieniowanie słoneczne w energię użyteczną, obiekty te pomagają zwalczać zmiany klimatyczne i promować czystsze powietrze.
Popularne Tagi: Bateria litowa 12,8 V 150 Ah 1,92 kWh, Chiny Bateria litowa 12,8 V 150 Ah 1,92 kWh producenci, dostawcy















